Gösterilen sonuç sayısı: 7

Işıkları Söndürüp Giderken Veda Hikayeleri

21,00 
Size gözlerinizin karşılığında bulunduğunuz şirketin genel müdürlüğünü verseler kabul eder misiniz? Cevabınız “Hayır” değil mi? O halde siz; aslında hem zengin, hem başarılısınız… Yeter ki, Allah’ın size verdiği bu değerlerin bilincinde olun. Bunları, görebileceğiniz bir başarı için hayata geçirin. O halde, ASLA UMUTSUZLUK YOK!

Hayata Dair

21,00 
‘’Hayatın içinde ‘fark etmez’; ‘fark edilmez ‘denilen hiçbir şey yoktur… ‘ Fark oluşturanlardan olmanız dileğiyle…

Tuzlu Kahve

21,00 
“Bana biraz tuz getirir misiniz lütfen?” dedi, “Kahveme koymak için..” Yan masalardan bile şaşkın yüzler delikanlıya baktı.. Kahveye tuz!..

Sonsuz

21,00 
Yaptığı radyo programlarıyla büyük bir dinleyici kitlesini kendisine hayran bırakan Geveze yepyeni kitabı Sonsuz’la okuyucularla buluşuyor. Yine hayatın her deminden ve her renginden hikayelerle sizi büyülüyor.

Aşka Dair

21,00 
Aşk; iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır. Beklentidir. Aşk; delicesine flört ederken, yanındakinin hiçbir şey yapmama hakkını teslim etmektir. Saygıdır. Aşk; "Şimdi zamanı değil" diye beklemeyi bilmektir. Sabırdır. Aşk; saçlarda başlayıp, topuklarda biten bir gezintidir. Keşiftir.

Kadına Dair

21,00 
“Kadına Dair” okurken heyecanlanacağınız, “Ben de böyle düşünmüştüm” diyeceğiniz, kadınların mantıklarının nasıl çalıştığını anlatan eğlenceli bir çalışma.

Siyah Beyaz Hikayeler

21,00 
Okurken zevk alacağınız, sizi oturduğunuz yerden alıp farklı diyarlara götürecek, eski Türk filmleri tadındaki “Siyah Beyaz Hikâyeler” bir nefeste okunacak güzel bir çalışma.