Gösterilen sonuç sayısı: 5

This is Marketing – İşte Pazarlama – Seth Godin

26,95 
Pazarlama her yerde. Hatırladığınız ilk anılarınızdan, bu kitabı açmadan hemen öncesine kadar etrafınız hep pazarlamayla kuşatıldı. This is Marketing –

Kilit Adam

26,95 
“Gelecekte iş dünyası nasıl bir şekil alacak? Kilit Adam tam da bunu anlatıyor.” Tony Hsieh, CEO, Zappos.com

Dip -Vazgeçmeyi ve Vazgeçmemeyi Öğreten Küçük Bir Kitap-

14,00 
Dip nedir? Büyük hedefinize ulaşmak için zorlu yolları aşmaktır. Tabii doğru hedefin peşinden gidiyorsanız. Başka? Tamam, kariyerinize, gelecekteki mutluluğunuza ve belki de nihai mutluluğa giden anahtardır.

Küçük Güzeldir

28,00 
Bu kitap size çalışma, alış-veriş yapma, dünyayı algılama ve olayları yorumlama şeklinizi değiştirecek fikirler ve hikâyeler sunuyor. Seth Godin'in önerdiği bazı fikirler şöyle: Küçük güzeldir, çünkü büyüğün artık eski avantajları kalmadı. Otantik hikâyeler anlatılır ve yayılır, ama yalanlar daha çabuk ortaya çıkar. Çabuk değişme yeteneği bir yönetici ya da kurumun tek ve en iyi aracıdır. Saygı başarının sırrıdır. Göz kamaştırıcı olmak artık daha kolay. Sıradanlığın telafisi ve özrü yoktur.

Takım Oyunu

18,55 
Takım Oyunu sizi, çalışanlarınızı, müşterilerinizi, yatırımcılarınızı, inananları, hobisi olanları, okuyucuları yönetmeniz için karşınıza çıkan fırsatları düşünmeye (gerçekten düşünmeye) sevkedecek… Kolay değil, ancak muhtemelen hayal ettiğinizden daha kolay.