KVKK, Geri Ödeme ve İade Politikası

Sipariş İptali

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişinizi iptal etmek için iletişim formundan sipariş numaranızı belirterek bize mesaj gönderebilirsiniz.

Ürün İade Koşulları 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetlerde Kişisel Verilere Dair Açık Rıza Metni

Maviağaç Kültür Sanat Yayıncılık tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma ürün ve hizmetlerine ilişkin telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajlarının gönderilmesini ve kişisel verilerimin bu kapsamda Maviağaç Kültür Sanat Yayıncılık tarafından işlenmesini ve iştirakleriniz, topluluk şirketi Maviağaç Kültür Sanat Yayıncılık ile yurtiçi ve yurtdışında yerleşik iş ortakları ve tedarikçilere aktarılmasını kabul ediyorum.